Apie Belgiją

Lankytinos vietos Belgijoje

Apie Belgiją galima kalbėti valandų valandas... Tai yra šalis, kurioje susipina kultūra, menas, istorija, gamta ir modernus bei šiuolaikiškas gyvenimo ritmas. Nenuostabu, jog būtent čia veikia Europos Sąjungos Parlamentas bei vienos iš svarbiausių ES įstaigų. Naujų atvykėlių ir turistų skaičius auga kasmet. Tikime, jog ir jūs nė už ką nepraleisite progos aplankyti žavingą Belgiją! Tačiau kiekvienai šauniai išvykai privaloma susidaryti bent mažą planą, kad visos kelionėje praleistos akimirkos būtų nepamirštamos. Klausiate, nuo ko pradėti? Žinoma, pigūs lėktuvų bilietai į Belgiją – puiki pradžia, o toliau planuokite nevaržydami savęs! Būtina nepamiršti pasižymėti visų vietų, kurias trokštate aplankyti. Juk Belgijoje tiek visko daug, kad nenorite netyčia praleisti nė vieno objekto. Toliau pateikiame kelias šaunias lankytinas vietas Belgijoje.

  • Briuselis – vykstant į užsienio šalį, privaloma aplankyti jos sostinę. Ir Belgija nėra išimtis, nes Briuselis ne tik atspindi valstybės grožį, bet ir yra labai įdomus. Čia verta pamatyti Gran Plasą – miesto turgaus aikštę, garsią Besišlapinančio berniuko skulptūrą, modernų Atomium. Nepraleiskite progos pamatyti čia pat įrengtą Mini Europos parką, Karališkuosius rūmus, Magritte muziejų bei daugelį kitų žavingų vietų.

  • Briugė – tai vienas iš seniausių Belgijos miestų, kurį puošia autentiška viduramžių architektūra. Čia jus sužavės Briugės varpinė, Groeninge muziejus, barokinė Laterano Šv. Jono bazilika, prabanga alsuojantis Deimantų muziejus ir kitos intriguojančios vietos.

  • Antverpenas – tai antras pagal dydį šalies miestas bei pagrindinis verslo centras. Nepaisant modernaus miesto ritmo, jame išliko daugybė autentiškų monumentų ir architektūros šedevrų. Antverpene būtina pamatyti išskirtinio stiliaus Museum aan de Stroom, Rubenso namą, Antverpeno zoologijos sodą, Dievo Motinos bažnyčią.

Įdomūs faktai apie Belgiją

Ar daug žinote apie Belgiją? Tikėtina, jog esate girdėję nemažai informacijos apie šią žavingą Europos šalį. Bet nustebsite sužinoję, kiek daug neįtikėtinų įdomybių slepiasi po moderniu ir šiuolaikišku valstybės įvaizdžiu. Toliau pateikiame keletą nuotaikingų faktų apie Belgiją.

  • Komiksų herojai smurfai, Tintinas yra kilę iš Belgijos.

  • Anksčiau minėtas Antverpenas yra laikomas pasaulio deimantų sostine.

  • Belgijoje Ostendės mieste rengiama didžiausia pasaulyje smėlio skulptūrų paroda.

  • Belgija – alaus šalis, tad nenuostabu, kad joje pagaminama daugiau negu 800 skirtingų jo rūšių.

  • Belgiją galima laikyti naujovių šalimi, nes čia išrastas plastikas, saksofonas, kūno masės indekso skaičiavimas, kontraceptinės tabletės bei daugelis kitų iki šiol kasdieniame gyvenime naudojamų dalykų.

  • Belgai sugalvojo ir sėkmingai pritaikė mums visiems puikiai žinomą euro valiutos ženklą.

  • Be to, belgai išsprendė mažą gyventojų aktyvumą per rinkimus ir įvedė privalomą balsavimą.

Skamba intriguojančiai? Tikrai taip, bet bus dar įdomiau, kai patys savo akimis galėsite pamatyti ir įsitikinti visomis krašto įdomybėmis! Tad nieko nelaukite, rinkite šaunią kelionės kompaniją ir keliaukite pažinti nuostabią Belgiją!

Lėktuvų bilietai į Belgiją

Belgija – intriguojančios istorijos ir pasakiško grožio šalis. Kiekvienas čia apsilankęs keliautojas tai patvirtins. Tad gal pats laikas patiems nuvykti ir savo akimis išvysti visa tai, apie ką tiek kalbama? Ypač kai lėktuvų bilietai į Belgiją stebina žemomis kainomis, o skrydžiai vykdomi net kelis kartus per savaitę! Kelkite sparnus iš Vilniaus oro uosto ir per mažiau negu tris valandas pasieksite kerinčią Belgijos sostinę Briuselį. Leiskitės į nepakartojamą kelionę po intriguojančius šalies miestus. Istoriniame Gente jus sužavės autentiškos pilys ir bažnyčios. Briugė stebina išskirtiniu viduramžių stiliumi. Nepraleiskite progos pasimaudyti Ostendės paplūdimiuose ir paragauti čia pat Šiaurės jūroje pagautų jūros gėrybių. Leiskitės į istorinį nuotykį Antverpeno mieste. Jame stovi vieni iš žymiausių muziejų Europoje. Ir, žinoma, nepraleiskite progos pažinti sostinę Briuselį... Jame susipina modernumas, multikultūriškumas ir senosios tradicijos. Tad tikrai liksite sužavėti romantiškų miesto parkų, architektūros didybės bei šimtamečių monumentų. Pažinkite prancūzišką Belgijos dalį Monso mieste, Lježe, Namiūre, Vavre bei daugelyje kitų įspūdingų vietų... Nustebsite, kiek daug galima rasti tokioje mažytėje valstybėje! O norėdami praleisti nuostabias ir nuotykių kupinas atostogas sutaupykite pirkdami lėktuvų bilietus į Belgiją! Pasirūpinkite skrydžiais iš anksto ir tikrai jus stebins žemomis kainomis. O jei būsite atidūs ir seksite oro linijų skelbiamas naujienas, tikrai rasite šaunius paskutinės minutės į Belgiją pasiūlymus!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos