Belgijos įdomybės

Belgija yra viena įtakingiausių ir įdomiausių Europos Sąjungos valstybių. Įsikūrusi šiaurės vakarų Europoje, Belgija, kartu su Nyderlandais ir Liuksemburgu sudaro Žemųjų šalių regioną. Šios trys šalys yra apgyvendintos tankiausiai visoje Europoje, tačiau pragyvenimo lygis šiose šalyse yra bene aukščiausias Europoje.

Kelionės į Belgiją yra suorganizuojamos nesunkiai! Atostogos Belgijoje yra be galo populiarios, kiekvienais metais šimtai tūkstančių turistų keliauja į Belgiją atostogauti. Belgijos miestai yra vieni gražiausių visoje Europoje, o šalie kultūra ir istorija tikrai pavergs jūsų širdis. Pigios kelionės į Belgiją yra tikrų tikriausias svajonių išsipildymas ir idealus sprendimas nepamirštamoms atostogoms.

Belgija – įdomūs faktai:

Belgija, tikrai ne veltui, yra laikoma pasaulio alaus sostine. Ši šalis garsėja šimtametėmis, autentiškomis aludarystės tradicijomis. Belgija gali pasigirti daugiau nei aštuoniais šimtais skirtingų alaus rūšių! Statistiškai, vienas Belgijos gyventojas, kasmet išgeria apie šimtą penkiasdešimt litrų Belgiško alaus! Atvykę į Belgiją, greitai suprasite kodėl – Belgiškas alus tikrai yra pats skaniausias pasaulyje.

Belgija taip pat garsėja nuostabiu šokoladu. Kiekvienais metais Belgijoje pagaminama daugiau nei 220 000 tonų šokolado! Smaližiams Belgijoje labai patiks! Galėsite ne tik paskanauti išskirtinio skonio šokolado, bet ir apsilankyti Šokolado ir Kakavos muziejuje Briuselyje.

Sklando gandai, kad Belgiškų vaflių kvapas jaučiamas visoje Belgijoje, kad ir kur nueisite! Belgiški vafliai yra vienas populiariausių desertų visame pasaulyje. Yra net kelios rūšys vaflių – Liežo, Briuselio ir galletter. Populiariausi Belgiški vafliai yra Briuselio vafliai – tai keturkampi, liesi ir saldūs skanėstai! Atvykę į Belgiją, nepraleiskite progos pasimėgauti nuostabiais Belgiškais desertais.

Belgija yra išskirtinė šalis, garsėjanti unikaliomis tradicijomis ir spalvinga kultūra. Kelionės į Belgiją yra puiki galimybė iš arti pažinti vieną nuostabiausių Europos Sąjungos šalių!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos