Belgijos Universitetai

Belgija yra viena įtakingiausių ir turtingiausių Europos Sąjungos valstybių. Pragyvenimo lygis Belgijoje yra vienas didžiausių ES, taigi daugybė žmonių renkasi emigruoti į Belgiją. Ši šalis gali pasigirti daug kuo – nuostabia kultūra, unikaliomis tradicijomis, pasakiško grožio miestais ir gamta, autentiškomis aludarystės ir gastronomijos tradicijomis, daugybe lankytinų objektų ir audringomis pramogomis. Tačiau žmonės gyvenimą Belgijoje renkasi ne vien dėl šių detalių! Studijos Belgijoje nuolat traukia tūkstančius studentų emigruoti į Belgiją. Universitetai Belgijoje yra vieni geriausių visame pasaulyje, taigi visai ne keista, kad tiek daug jaunų žmonių trokšta mokytis šioje puikioje šalyje.

Belgijos universitetai

Aukštasis mokslas Belgijoje nuo mokslo Lietuvoje labai skiriasi. Sprendimus dėl edukacinės sistemos priima bendruomenės. Šalyje yra trys bendruomenės, kurios sprendžia, kokios aukštojo mokslo nuostatos vyraus jų regionuose. Flamandų bendruomenė yra atsakingą už švietimą olandų kalba, Prancūzų bendruomenė atsakingą už švietimą prancūzų kalba, o Vokiško regiono bendruomenė – už švietimą vokiečių kalba.

Belgijos Universitetai yra vieni geriausių visame pasaulyje. Geriausi Belgijos universitetai yra įsikūrę Briuselyje – šalies sostinėje. Studijos Belgijoje yra labai įvairios. Studijos Belgijoje labai įvairios, kadangi universitetų šioje šalyje labai daug. Belgijoje labai vertinama kultūra ir menas, taigi netrūksta universitetų, kurie siūlo puikias programas meno srityje. Taip pat, apstu programų tiksliųjų mokslų sferoje, komunikacijos sferoje, kt.

Mokslo kaina Belgijoje priklauso nuo šalies regiono ir aukštosios mokyklos tipo. Visą informaciją apie mokslo kainas rasite aukštųjų mokyklų internetinėse svetainėse. Ten taip pat galėsite sužinoti ar jūsų pasirinktas universitetas siūlo studijas anglų kalba.

Aukštasis mokslas Belgijoje yra vienas geriausiai išvystytų visame pasaulyje. Universitetai Belgijoje – nenuginčijamai patenka į geriausių universitetų sąrašą ES ir pasaulyje. 

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos