Ką pamatyti Belgijoje

Atostogos Belgijoje, išties, yra vienas geriausių sprendimų norintiems keliauti Europoje. Ši šalis yra tikrų tikriausias Europos kultūros lopšys, o kelionės į Belgiją tikrai patiks visiems! Keliaudami į Belgiją galėsite rinktis, kurį iš daugybės nuostabaus grožio Belgijos miestų norėsite aplankyti. Dauguma žmonių renkasi keliones į Briuselį, tačiau ir kiti Belgijos miestai tikrai verti jūsų vizito. Belgija garsėja savo išskirtine kultūra ir tradicijomis. Lankytini objektai Belgijoje garsūs visame pasaulyje ir tikrai ne be reikalo! Pigios kelionės į Belgiją suteiks jums unikalią galimybę iš arti susipažinti su viena nuostabiausių Europos valstybių.

Ką pamatyti Belgijoje?

Belgija yra be galo graži šalis, taigi ką pamatyti Belgijoje tikrai yra! Visų pirma, nepraleiskite progos pasigrožėti nuostabaus grožio Belgijos gamta. Šiaurės vakaruose įsikūrusi valstybė gali pasigirti nuostabia gamta, neįtikėtino grožio miškais, upėmis, kalvomis.

Atvykę į bet kurį Belgijos miestą, tikrai turėsite ką veikti. Jei viešėsite Briuselyje, yra net kelios įžymios vietos, kurias tiesiog privalote aplankyti. Turbūt populiariausias objektas Briuselyje – Manneken Pis. Tai unikali, mažutė statula, įsikūrusi pačiame Briuselio centre.

Smaližiai būtinai turi apsilankyti Kakavos ir šokolado Muziejuje – šis muziejus suteiks jums unikalią galimybę pamatyti, kaip gaminamas Belgiškas šokoladas ir kokia yra šokolado gamybos istorija. Jei norite apsilankyti muziejuose Belgijoje, būtinai turite nuvykti į Belgijos Karališkąjį Dailės muziejų. Šį muziejų sudaro dvi dalys: Senosios Dailės muziejus ir Moderniojo meno muziejus. Būtinai aplankykite Karališkuosius rūmus – tai įspūdingiausių pastatų Belgijoje. Ankščiau, šiuose rūmuose gyveno Belgijos monarchai, šiuo metu tai atviras turistams pastatas.

Ką pamatyti Belgijoje tikrai yra – ši šalis yra kupina įdomybių. Nuostabūs Belgijos miestai užtikrins, kad atostogų metu jums netektų nuobodžiauti!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos