Kainos Belgijoje

Belgija yra viena gražiausių Europos valstybių, kasmet pritraukianti šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Kelionės į Belgiją tampa vis populiaresnės, o jas suorganizuoti darosi vis lengviau. Jei jūs trokštate pabėgti nuo nuobodžios kasdienybės ir jus kankinančios rutinos, atostogos Belgijoje tikrai puiki išeitis! Belgija turistus vilioja ne vien unikaliomis aludarystės tradicijomis ir saldžiais Belgiškais vafliais: ši šalis gali pasigirti nuostabaus grožio miestais, beprotiškai įdomia kultūra ir spalvinga istorija. Jei jūsų kelionės biudžetas nėra didelis, nesijaudinkite! Kainos Belgijoje nėra mažos, tačiau sutaupyti Belgijoje tikrai įmanoma!

Maisto kainos Belgijoje

Nukeliavę į Belgiją galite nustebti – maisto kainos šioje šalyje tikrai didesnės, nei Lietuvoje. Pietus kavinėje jums kainuos maždaug 10-15 eurų, o vakarienė dviems restorane – apie 60 eurų. Alkoholio kainos Belgijoje šiek tiek didesnės, nei Lietuvoje – alaus bokalas vidutiniškai kainuoja tris eurus. Kavos puodelis – 2-3 eurus. Tačiau tikrai rasite būdų kaip sutaupyti! Belgijoje gausu nebrangių užkandinių, kuriose maisto kainos gerokai mažesnės. Be to, jei apsipirkinėsite parduotuvėse ir maistą gaminsite patys – sutaupysite tikrai ne mažai pinigų, kadangi kainos Belgijos parduotuvėse yra gerokai mažesnės, nei kavinėse.

Transporto kainos Belgijoje

Vidutiniškai, viešasis transportas Belgijoje kainuoja apie 2,10eur (bilietas į vieną pusę). Tačiau, egzistuoja įvairios nuolaidos, kuriomis gali naudotis Belgijos turistai! Taksi kainos Belgijoje labai priklauso nuo to, kokiame mieste viešėsite. Briuselyje kainos didesnės, nei mažesniuose miestuose ir provincijoje.

Belgija yra labai ekonomiškai stipri, pragyvenimo lygis šioje šalyje gerokai didesnis, nei Lietuvoje. Taigi visai ne keista, jog kainos Belgijoje yra aukštesnės nei Lietuvoje. Žinoma, kainos labai priklauso nuo to, kokiame mieste viešėsite. Bet kokiu atveju, pigios kelionės į Belgiją tikrai įmanomos – svarbu protingai planuoti savo kelionės išlaidas.

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos