Laikas Belgijoje

Kelionės į Belgiją dar niekada nebuvo tokios populiarios! Tūkstančiai turistų kasdien plūsta į Belgijos miestus, norėdami iš arčiau susipažinti su unikalia šalies kultūra ir tradicijomis. Belgija turistus vilioja ne vien saldžiais vafliais ir autentiškomis aludarystės tradicijomis: Belgijos miestai yra vieni gražiausių Europoje, šalies kultūra ir istorija žavi keliautojus, o lankytini objektai neleidžia nuobodžiauti atostogų metu. Kelionės į Belgiją metu pasirūpinkite, kad jūsų laikrodžiai rodytų tikslų vietos laiką. Tai padės išvengti daugybės nesklandumų ir nesusipratimų.

Laikas Belgijoje

Iš karto galite nusiteikti tam, kad atostogų laikas Belgijoje tiesiog praskries! Nesvarbu, kokiame mieste apsilankysite – ši nuostabi šalis užpildys jūsų širdis džiaugsmu, o niekada nesibaigiantys nuotykiai neleis nuobodžiauti.

Vasaros metu, Belgija priklauso Currently Central European Summer Time (CEST), UTC +2 laiko juostai. Nuo spalio 30d – standartinei Europos laiko juostai Central European Time (CET), UTC +1. Tai reiškia, kad laikas Belgijoje nuo Lietuvos vietos laiko atsilieka viena valanda. Laiko skirtumas nėra didelis, tačiau labai svarbu žinoti, koks tikslus laikas Belgijoje – tai padės jums planuoti kelionės dienotvarkę ir išvengti įvairių nesklandumų.

Geriausias laikas keliauti į Belgiją

Pats puikiausias laikas keliauti į Belgiją yra pavasaris arba vasara. Tai metas, kai orai Belgijoje yra patys šilčiausi, o kritulių kiekis šalyje – mažiausias. Žinoma, tokiu metu Belgijoje visur bus daugybė turistų, tačiau to neišvengsite, net jei ir keliausite rudenį arba žiemą.

Belgija, išties, yra puikus pasirinkimas atostogoms. Pigios kelionės į Belgiją yra labai lengvai suorganizuojamos, lėktuvų bilietai į Belgiją yra pigūs, o skrydžiai į Belgiją – labai dažni. Šis unikalus kraštas pasirūpins, kad jūsų atostogos būtų kupinos vien gerų emocijų ir nepamirštamų potyrių.

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos