Lankytinos vietos Belgijoje

Atostogos Belgijoje, išties, yra vienas geriausių sprendimų norintiems keliauti Europoje. Ši šalis yra tikrų tikriausias Europos kultūros lopšys, o kelionės į Belgiją tikrai patiks visiems! Keliaudami į Belgiją galėsite rinktis, kurį iš daugybės nuostabaus grožio Belgijos miestų norėsite aplankyti. Dauguma žmonių renkasi keliones į Briuselį, tačiau ir kiti Belgijos miestai tikrai verti jūsų vizito. Belgija garsėja savo išskirtine kultūra ir tradicijomis. Lankytini objektai Belgijoje garsūs visame pasaulyje ir tikrai ne be reikalo! Pigios kelionės į Belgiją suteiks jums unikalią galimybę iš arti susipažinti su viena nuostabiausių Europos valstybių.

Įžymios vietos Belgijoje

Keliaudami į Belgiją galite būti ramūs – kad ir kokį Belgijos miestą pasirinksite savo atostogoms, nuobodžiauti jums tikrai neteks. Jei trokštate susipažinti tu unikalia Belgijos kultūra, turėsite galimybę aplankyti daugybę nuostabių Belgijos muziejų. Vienas populiariausių muziejų Belgijoje – Belgijos karališkasis Dailės muziejus. Šį muziejų sudaro dvi dalys: Senosios Dailės muziejus ir Moderniojo meno muziejus. Abejose muziejaus dalyse eksponuojami skirtingi meno kūriniai, kurie tikrai verti jūsų dėmesio ir ypatingai patiks meno entuziastams.

Jei viešėsite Briuselyje, būtinai turite aplankyti net keletą lankytinų objektų. Turbūt įžymiausias Briuselio lankytinas objektas yra nedidukė berniuko statula Manneken Pis. Pačiame Briuselio centre pastatyta besišlapinančio berniuko statula, kasmet susilaukia šimtų tūkstančių lankytojų. Briuselyje itin patiks smaližiams – nepraleiskite progos aplankyti Kakavos ir Šokolado Muziejaus! Jei jus domina architektūra, tiesiog privalote nukeliauti į Briuselio Karališkuosius rūmus. Šis didingas istorinis pastatas yra vienas gražiausių visoje Belgijoje!

Jei turėsite galimybę, būtinai aplankykite Briuge miestą. Šis viduramžiškas miestas dažnai vadinamas Šiaurės Veneciją – siauros gatvelės, istoriniai pastatai, daugybė kanalų ir šimtai lankytinų vietų yra tikrai verti jūsų

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos