Orai Belgijoje

Belgija yra viena gražiausių Europos Sąjungos valstybių! Ši šalis kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Belgijos miestai yra, nenuginčijamai, vieni gražiausių Europoje, o gal net ir visame pasaulyje! Belgija turistus vilioja ne vien saldžiais vafliais ir skaniausiu pasaulyje alumi – šios šalies kultūra ir tradicijos yra be galo įdomios ir unikalios. Pigios kelionės į Belgiją yra puiki idėja norintiems pigiai, tačiau įsimintinai paatostogauti. Prieš keliaudami į Belgiją, būtinai pasidomėkite, kokie orai jūsų lauks atostogų metu – tai padės išvengti daugybės kelionės nesklandumų.

Orai Briuselyje

Belgija, kaip ir dauguma Šiaurės Vakarų Europos, priklauso jūrinio klimato zonai. Tai reiškia, kad vasaros Belgijoje šiltos, tačiau nėra labai karštos. Na, o žiemos Belgijoje yra švelnios, daug šiltesnės, nei Lietuvoje.

Vasarą temperatūra Belgijoje išlieka apie 20 - 25 laipsnius. Karčiausias mėtų mėnuo yra liepa. Tačiau net ir liepos mėnesį, temperatūra Belgijoje retai kada pakyla aukščiau 25 laipsnių.

Pats šalčiausias mėnesis Belgijoje yra sausis, tačiau ne ir sausio mėnesį, Belgijoje retai kada pasitaiko minusinė temperatūra. Taigi, jei nuspręsite Belgiją aplankyti žiemos metu – tikrai nesužvarbsite ir galėsite pailsėti nuo Lietuviškos žiemos speigų! BE to, gruodžio mėnesį, Belgijos miestai pasipuošia Kalėdoms – vaizdas, išties, nuostabus!

Kadangi Belgija priklauso jūrinio klimato zonai, krituliai šalyje tikrai nėra reti. Turbūt pats geriausias laikas keliauti į Belgiją yra vėlyvas pavasaris – šiuo metu Belgijoje pasitaiko mažiausiai lietingų dienų. Tačiau rytai, pavasarį, dažnai būna pilni rūko.

Keliaudami į Belgiją būtinai pasidomėkite, kokie savaitės orai Belgijoje jūsų lauks. Tai padės jums suplanuoti ne tik savo garderobą, bet ir atostogų planą, lankytinas vietas ir pramogas, kuriomis norėsite užsiimti.

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos