Lėktuvų bilietai į Belgiją

Bilietų kainos į Belgiją

Dažnai girdime apie Belgiją – multikultūrinį šalies klimatą, gilią istoriją bei Europos Sąjungos centrą. Bet ar žinojote, jog Belgija oficialiai vadinama Belgijos Karalyste? Tikrai taip, tai yra konstitucinė monarchinė valstybė, kurią šiuo metu valdo Karalius Filipas I. Kitas įdomus faktas, kad šalyje yra trys oficialios kalbos: olandų, prancūzų ir vokiečių. Pagal tai yra pasiskirstę ir Belgijos regionai. Pagrindiniai trys administraciniai regionai yra Flandrija, kurioje kalbama olandiškai, Valonija – čia šnekama prancūziškai, ir sostinė Briuselis, kuriame kalbama abiem šiomis kalbomis. Kiek painu? Nesijaudinkite, nes Belgija yra labai orientuota į tarptautiškumą. Todėl beveik visur laisvai susikalbėsite anglų kalba. Tikėtina, jog kalba nerūpės, kai išvysite pasakišką Belgijos miestų grožį, jų išskirtinumą ir gilią istoriją. Čia stovi daugybė puikiai išsilaikiusių pilių. Be to, šalyje didžiausias pasaulyje pilių kiekis viename kvadratiniame kilometre! Tad lankytinų vietų tikrai netrūks... Tam pasiruoškite patogius batus ir tvirtą skėtį, nes Belgija garsėja dėl gana lietingų ir vėjuotų orų. Net patys Belgijos gyventojai užtikrins, kad vandeniui atspari apranga – tikrai geras sprendimas. Bet nuotaikos nesugadins jokie orai, kai lėktuvų bilietai į Belgiją pigūs, o skrydžiai vykdomi dažnai ir patogiu metu. Jums tereikia išsirinkti norimą išvykos datą ir per mažiau negu tris valandas atsidursite Belgijos sostinėje Briuselyje!

Vilnius–Belgija

Karšti vafliai, burnoje tirpstantis šokoladas, bulvytės ir šimtametes tradicijas išlaikęs alus – taip, tai yra keturi Belgijos kultūros aspektai. O ar galėjote pagalvoti, kad šalies sostinės Briuselio oro uostas yra vieta, kurioje parduodama daugiausiai šokolado pasaulyje? Nieko keisto, nes Belgija kasmet pagamina daugiau negu 220 tūkstančių tonų šio gardėsio! Skamba saldžiai! Bus dar saldžiau, kai patys galėsite mėgautis tradiciniais šalies skanėstais būdami Belgijoje. Nors ir gana maža valstybė, čia daugybė skirtingų kultūrų ir tradicijų. Kiekviena provincija, o jų yra net dešimt, didžiuojasi išskirtine istorija bei savais įpročiais. Tad griebkite šaunius kelionės draugus ir aplankykite visas dešimt provincijų. Tada patys savo akimis išvyskite pasakišką šalies grožį bei pažinkite autentišką kultūrą. Tikime, kad liksite sužavėti, ypač kai Belgija stebina ne tik dėl lankytinų objektų, bet ir dėl daugybės pramogų. Tikrai taip, tai yra tikra vakarėlių sostinė. Kasmet čia vyksta dešimtys visame pasaulyje garsių festivalių tokių kaip Tomorrowland, Rock werchter... Gento festivalis laikomas didžiausiu miestų karnavalu, ir dar daugelis kitų festivalių. Tad puiki proga paįvairinti atostogas – išsirinkti kelionės datą tada, kai Belgijoje vyksta bent vienas iš daugybės renginių. Tai padaryti – vieni juokai, nes šalis tikrai mėgsta švęsti. Jūs irgi būsite nusiteikę linksmybėms, kai lėktuvų bilietai į Belgiją bus už neįtikėtinai žemas kainas! Vilnius–Belgija pigūs skrydžiai suteiks progą aplankyti šį žavingą ir intriguojantį kraštą kada tik panorėsite!

Kaunas–Belgija

Jei ieškote naujos kelionių krypties, tada jums puikiai tiks atostogos Belgijoje. Per kelionę Belgijoje galėsite mėgautis gardžiais patiekalais, pažinti šimtametę istoriją, atrasti daugybę įdomybių, pajusti išskirtinę kultūrą bei pamatyti tūkstančius pilių, bažnyčių, rūmų ir kitų garsių monumentų. Šalis saugo objektus, kurie yra vieni iš gražiausių ir įdomiausių pasaulyje, bei stebina įdomybėmis ir tradicijų įvairove. Čia atvykę, turėsite progą susipažinti su karališku Briuseliu. Jame rasite ilgametes monarchijos tradicijas ir multikultūrišką atmosferą. Galėsite apkeliauti Flandrijos pilis ir atrasti gražius Valonijos klodus... Pramogos ir linksmybės liesis per kraštus, tad tikrai norėsite grįžti vėl ir vėl... O kam save stabdyti, kai skrydžiai į Belgiją tokie patogūs ir greiti. Kelkite sparnus iš sostinės Vilniaus ir Briuselį pasieksite per mažiau negu tris valandas. O jei norite paįvairinti atostogas, puikus būdas – skrydis iš Kauno. Klausiate, kodėl? Kadangi tiesioginiai skrydžiai Kaunas–Belgija šiuo metu nevykdomi, turėsite šaunią progą apsilankyti dar viename Europos kampelyje. Juk kelionė su persėdimu suteikia galimybę pamatyti ir patirti daugiau. Taip atostogos bus dvigubai smagesnės! Džiaugsmo suteiks žemos lėktuvų bilietų į Belgiją kainos. Tikrai taip, o jei norite būti užtikrinti dėl puikių pasiūlymų, skrydžių dairykitės tada, kai bus likęs ilgesnis laikas iki planuojamos išvykos. Taip kainos nebus pakilusios, o ir laiko planuoti tolimesnes atostogas turėsite apsčiai. Tad nieko nelaukite ir pradėkite ruoštis svajonių atostogoms Belgijoje!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos