Belgija - Lietuva

Belgija yra viena įtakingiausių ir gražiausių Europos Sąjungos valstybių. Kiekvienais metais Belgiją aplanko šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio – turistai trokšta patys, iš arti, susipažinti su nuostabia šalies kultūra. Belgija turistus vilioja ne vien unikaliomis aludarystės tradicijomis ir saldžiais Belgiškais vafliais: Belgijos miestai yra tiesiog neįtikėtinai gražūs, Belgijos istorija ir tradicijos yra be galo įdomios ir spalvingos. Kadangi Belgijoje gyvena daugybė išeivių iš Lietuvos, be to, daugybė žmonių renkasi atostogas Belgijoje, skrydžiai Belgija – Lietuva yra labai dažni!

Belgija - Lietuva lėktuvų bilietai

Visiems lėktuvų bilietams, kad ir kur skrisite, galio ta pati, universali, taisyklė – kuo arčiau jūsų skrydžio data, tuo daugiau mokėsite už lėktuvo bilietus. Norėdami pigiai keliauti Belgija – Lietuva maršrutu, savo kelionę pradėkite planuoti kuo ankščiau. Pigiausi lėktuvų bilietai Belgija – Lietuva būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Iš anksto pirkdami bilietus, rinksitės iš daugybės skrydžių variantų bei pigiausių lėktuvų bilietų! Vienintelė išimtis taisyklei – pigūs paskutinės minutės skrydžiai Belgija – Lietuva, kurie pasitaiko tuomet, kai oro linijų bendrovės paskutinės minutės skrydžiams taiko didžiules nuolaidas!

Skrydžiai Lietuva – Belgija

Kadangi kelionės į Belgiją yra be galo populiarios, skrydžiai Belgija – Lietuva yra vykdomi kasdien. Skrydžius Lietuva – Belgija organizuoja visos pigių skrydžių bendrovės, taigi skrydžio Belgija – Lietuva kainos niekada nebūna labai didelės. Geriausias pasirinkimas kelionei – tiesioginiai skrydžiai Belgija – Lietuva. Kadangi Lietuva – Belgija atstumas nėra didelis, tiesioginiai skrydžiai iš Belgijos į Lietuvą yra labai trumpi ir labai malonūs. Skrydžiai į Lietuvą iš Belgijos yra vykdomi iš daugybės Belgijos miestų, taigi skrydžių pasirinkimas yra milžiniškas!

Populiariausi skrydžiai Belgija – Lietuva:

  • Skrydžiai Briuselis – Lietuva
  • Skrydžiai Briugė – Lietuva
  • Skrydžiai Briuselis – Vilnius
  • Skrydžiai Briuselis - Kaunas

 

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos