Bilietų kainos į Belgiją

Jei trokštate pabėgti nuo rutinos ir leistis į nepamirštamą kelionę – atostogos Belgijoje yra puiki idėja! Kelionės į Belgiją yra populiarios dėl daugelio priežasčių: ši nuostabi šalis garėja unikalia kultūra, spalvinga istorija, išskirtinėmis aludarystės ir gastronomijos tradicijomis, draugiškais vietiniais ir be galo įdomiais lankytinais objektais. Atostogos Belgijoje yra puikus sprendimas tiems, kurie trokšta iš arti susipažinti su nuostabia Belgijos kultūra ir apsilankyti išskirtinio grožio miestuose. Pigios kelionės į Belgiją yra labai lengvai suorganizuojamos, taigi jei jūsų kelionės biudžetas nėra didelis, būtinai apsvarstykite galimybę atostogas praleisti nuostabiuose Belgijos miestuose!

Skrydžiai į Belgiją

Kadangi kelionės į Belgiją yra labai populiarios, skrydžiai į Belgiją iš Lietuvos yra vykdomi kasdien. Skrydžiai į Belgiją vykdomi net keleto pigių oro linijų bendrovių, taigi tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio kainą ir datą! Tiesioginiai skrydžiai į Belgiją yra pats geriausias pasirinkimas – tiesioginis skrydis Lietuva – Belgija trunka labai ne daug, kadangi atstumas skiriantis šias šalis yra labai mažas! Skrydžiai iš Lietuvos yra vykdomi į visus Belgijos oro uostus, taigi nesvarbu kurį miestą išsirinkote savo atostogoms – lengvai rasite sau tinkamą skrydžio variantą!

Lėktuvų bilietai į Belgiją

Kad ir kur beskristumėte, visiems lėktuvų bilietams galio ta pati, universali taisyklė – kuo arčiau yra skrydžio data, tuo daugiau mokėsite už lėktuvų bilietus. Taigi, jei jūsų tikslas yra pigios kelionės į Belgiją, savo atostogas turite pradėti planuoti iš anksto! Pigiausi lėktuvų bilietai į Belgiją būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Skrydžių kainos į Belgiją retai kada būna didelės, tačiau likus vos kelioms dienoms iki skrydžio, tikrai mokėsite gerokai daugiau ir sutaupyti nepavyks.

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos