Kaunas - Belgija

Jei trokštate pažinti gražiausias Europos šalis – kelionės į Belgiją tikrai turi būti jūsų kelionių sąraše! Atostogos Belgijoje patiks visiems – šis istorinis miestas, išties ypatingas! Belgijos miestai garsėja ne tik svarba Europos Sąjungai, tačiau savo grožiu, unikalia kultūra ir šalies tradicijomis, lankytinais objektais ir pramogomis! Sklando gandai, kad Belgiškų vaflių kvapą galite užuosti visur, kur tik eisite! Kelionės į Belgiją yra tikras svajonių išsipildymas. Skrydžiai į Belgiją yra vykdomi labai dažnai, taigi nesunkiai rasite sau tinkamą kelionės variantą ir suplanuosite nepamirštamas, vien tik gerų įspūdžių pilnas, atostogas Belgijoje!

Kaunas – Belgija skrydžiai

Kadangi kelionės į Belgiją labai populiarios ir norinčių skristi į Belgiją yra labai daug, skrydžiai Kaunas – Belgija yra vykdomi kasdien. Daugiausia skrydžių Kaunas – Belgija vykdoma vasarą ir gruodžio mėnesį, nes tai pats populiariausias laikas keliauti į Belgiją. Kaunas – Belgija atstumas nėra didelis, taigi kelionė nėra ilgai. Žinoma, skrydžio Kaunas – Belgija trukmė priklauso nuo to, į kokį Belgijos miestą keliausite. Idealiausias pasirinkimas kelionei yra tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Belgija. Tiesioginiai skrydžiai į Belgiją yra daug trumpesni, nei skrydžiai su persėdimu, taigi jums neteks gaišti savo atostogų laiko oro uostuose.

Lėktuvų bilietai Kaunas – Belgija

Visiems lėktuvų bilietams galioja universali taisyklė – kuo arčiau yra skrydžio data, tuo daugiau mokėsite už lėktuvų bilietus. Jei jus domina pigios kelionės į Belgiją, savo atostogas turite pradėti planuoti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai Kaunas – Belgija būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Taigi, jei norite sutaupyti – skrydžių ieškoti pradėkite kuo ankščiau. Pigūs lėktuvų bilietai Kaunas – Belgija yra labai dažni, taigi paieškos netruks ilgai ir kelionę suorganizuosite greitai!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos