Lietuva - Belgija

Belgija yra viena įtakingiausių ir gražiausių Europos Sąjungos valstybių. Kelionės į Belgiją dabar kaip niekad populiarios – skrydžiai į Belgiją yra labai dažni ir pigūs! Kiekvienais metais Belgiją aplanko šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio – turistai trokšta patys, iš arti, susipažinti su nuostabia šalies kultūra. Belgija turistus vilioja ne vien unikaliomis aludarystės tradicijomis ir saldžiais Belgiškais vafliais: Belgijos miestai yra tiesiog neįtikėtinai gražūs, Belgijos istorija ir tradicijos yra be galo įdomios ir spalvingos. Dabar keliauti į Belgiją yra pats geriausias metas, kadangi skrydžių į Belgiją daugybė, o lėktuvų bilietai labai pigūs!

Lietuva – Belgija lėktuvų bilietai

Visiems lėktuvų bilietams galioja ta pati, universali, taisyklė – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, jei jus domina pigios kelionės į Belgiją, savo atostogas turite pradėti planuoti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai Lietuva – Belgija būna tuomet, kai juos perkate bent pusė metų iki skrydžio. Tuomet rinksitės iš daugybės skrydžių variantų ir pigiausių kainų! Vienintelė išimtis taisyklei – pigūs paskutinės minutės bilietai Lietuva – Belgija. Oro linijų bendrovės, paskutinės minutės bilietams į Belgiją, kartais taiko didžiules nuolaidas.

Skrydžiai Lietuva – Belgija

Kadangi kelionės į Belgiją yra be galo populiarios, skrydžiai Lietuva – Belgija yra vykdomi kasdien. Lietuva – Belgija atstumas yra labai mažas, taigi kelionė į Belgiją tikrai netruks ilgai. Geriausias kelionės pasirinkimas yra tiesioginiai skrydžiai Lietuva – Belgija. Tokios kelionės yra trumpiausios ir maloniausios – jums nereikės gaišti laiko oro uostuose, laukiant tarpinių skrydžių. Tiesioginiai skrydžiai Lietuva – Belgija yra vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų, taigi nesunkiai išsirinksite sau labiausiai tinkantį kelionės variantą!

Populiariausi skrydžiai Lietuva – Belgija:

  • Skrydžiai Vilnius – Belgija
  • Skrydžiai Kaunas - Belgija

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos