Vilnius - Belgija

Kelionės į Belgiją yra beprotiškai populiarios – kiekvienais metais šią unikalią šalį aplanko šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Pigios kelionės į Belgiją yra idealus sprendimas atostogoms! Šioje šalyje galėsite pasimėgauti ne vien skaniausiu pasaulyje alumi ir saldžiais Belgiškais vafliais. Belgijos kultūra sužavės net ir išrankiausius keliautojus, o lankytini objektai Belgijoje užtikrins, kad nuobodžiauti atostogų metu netektų. Skrydžiai į Belgiją yra labai dažni, o lėktuvų bilietai – pigūs. Taigi tikrai nesunkiai suorganizuosite pigią kelionę į Belgiją!

Vilnius – Belgija skrydžiai

Kadangi skrendančiųjų į Belgiją yra tūkstančiai, skrydžiai Vilnius – Belgija yra vykdomi kasdien. Skrydžius į Belgiją organizuoja net kelios pigių skrydžių bendrovės, taigi nesunkiai rasite sau labiausiai tinkanti skrydžio variantą. Vilnius – Belgija atstumas nėra didelis, todėl kelionė Vilnius – Belgija lėktuvu trunka ne ilgai ir yra maloni bei patogi. Geriausias kelionės variantas yra tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Belgija. Tokie skrydžiai yra patys trumpiausi, taigi nereikės gaišti laiko laukiant tarpinių skrydžių.

Pigūs lėktuvų bilietai Vilnius – Belgija

Visiems lėktuvų bilietams, nesvarbu kur skrisite, galioja ta pati universali taisyklė – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Jei jus domina pigios kelionės į Belgiją, savo atostogas turite pradėti planuoti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai Vilnius – Belgija būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui! Artėjant skrydžio datai, lėktuvų bilietai Vilnius – Belgija sparčiai kyla.

Vienintelė išimtis šiai taisyklei yra pigūs paskutinės minutės skrydžiai Vilnius – Belgija. Tokie pigūs skrydžiai nėra dažni, tačiau oro linijų bendrovės kartais taiko dideles nuolaidas, kurių metu lėktuvų bilietai Vilnius – Belgija kainuoja tiesiog juokingai mažai.

Populiariausi skrydžiai iš Vilniaus į Belgiją:

  • Pigūs skrydžiai Vilnius – Briuselis
  • Pigūs skrydžiai Vilnius - Briugė

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos