Pigios kelionės į Belgiją

Kelionė į Belgiją

Ieškote šaunios kelionių krypties? Siūlome išbandyti Europos pasididžiavimą Belgiją! Tai yra nepakartojama šalis, kuri nustebins kiekvieną atvykėlį neįtikėtina pramogų gausa, istoriniu paveldu ir, žinoma, neapsakomai gardžia tradicine virtuve! Išvyką dar labiau praskaidrins pigios kelionės į Belgiją. Tikrai taip, lėktuvų bilietų kainos neįtikėtinai žemos! Tad pats laikas pradėti krautis lagaminus, griebti išvykos kompanionus ir skristi į Belgiją. Ir tikrai nepasigailėsite, nes šalis jus tikrai sužavės... Kaip jau minėjome, čia daug pramogų. Visa tai patikrinsite, kai apsilankysite dešimtyse muzikos festivalių, bent kartą per mėnesį vykstančiuose miesto karnavaluose bei vakarėliuose, kuriuos rasite vietiniuose baruose ir naktiniuose klubuose. Patys Belgijos gyventojai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kiek uždari ir ramūs žmonės. Bet iš tiesų jie moka linksmintis ir tuo patys įsitikinsite. Beje, ar žinojote, jog ilgiausias baras pasaulyje stovi būtent Belgijoje Leveno mieste? Tai yra nenutrūkstanti 40 kavinių, barų ir užeigų juosta. Skamba neįtikėtinai? Būsite sužavėti dar labiau, kai išvysite garsias šalies istorines vietas... Tai stebina, nes Belgija buvo labai ilgai alinama mūšių ir karų, tačiau daugelis miestų yra išsaugoję autentišką viduramžių architektūros stilių. Tad pasiruoškite, kad jus pakerės pasaką primenančios pilys, rūmai, bažnyčios ir aikštės. Pažadame, kad pasijusite lyg nukeliavę kelis šimtus metų atgal. O visus įspūdžius vainikuos gardi belgiška virtuvė. Tikėtina, kad esate daug girdėję apie šalies atributus: alų, šokoladą, vaflius ir skrudintas bulvytes, bet Belgijos gastronomijos šaknys yra daug gilesnės... O ir patys belgai dievina gaminti, skaniai valgyti ir kalbėti apie maistą. Todėl būtinai išbandykite tradicinius patiekalus ir jūs! Taip kelionė į Belgiją bus nepamirštama ir atneš nuostabių įspūdžių!

Apgyvendinimas Belgijoje

Belgija – pasakiško grožio šalis su turtinga istorija, kultūra ir tradicijomis. Atvykę čia, iškart pajusite jaukią ir draugišką atmosferą, krašto tendencijas. Tad pasinerkite į nuotaikingas atostogas ir pasiruoškite šimtams neįtikėtinų įspūdžių! O tam, kad viskuo galėtumėte mėgautis 100 procentų, skirkite laiko apgyvendinimo vietos paieškoms. Viešbučiai yra neatskiriama kelionių dalis. Taip yra ne veltui, nes per atostogas jums būtinas kokybiškas poilsis ir susisiekimo atžvilgiu patogi vieta. Išsirinkę tinkamą vietą, sutaupysite laiko ir jėgų bei būsite pasiruošę visiems atostogų iššūkiams! Tad į ką vertėtų atsižvelgti prieš pradedant apgyvendinimo paieškas? Visų pirma, kambarius rezervuokite iš anksto. Tai geriausia padaryti internetu ir taip būsite užtikrinti dėl visų sąlygų. Didelė tikimybė, kad daugiau šaunių vietų bus laisvos. Žinoma, atsižvelkite į tai, kur būsite daugiausiai ir kokias vietas lankysite, kad per atostogas taupytumėte laiką. Galiausiai atsižvelkite į kelionės biudžetą. Pigūs viešbučiai Belgijoje, kaip ir visur, dažniausiai išsidėstę kiek atokiau nuo miestų centro ir traukos objektų. Tai nėra didelė problema, nes viešasis transportas čia puikiai išvystytas. Kainos gali ir nustebinti, tam puiki alternatyva – dviračiai. Kelionės dviračiu yra vienas iš populiariausių susisiekimo būdų Belgijoje. Taip saugiai ir patogiai pasieksite norimą tikslą. O patinkantiems viešbučių kambariams galėsite išleisti daugiau, kai sutaupysite pirkdami pigius lėktuvų bilietus! Juk pigios kelionės į Belgiją – labai dažnas pasiūlymas. Todėl sekite išvykų naujienas ir gausite neįtikėtinai šaunius skrydžių pasiūlymus!

Patarimai keliautojams Belgijoje

Jau kraunatės lagaminus išvykai į Belgiją? O kaip nekeliausi, kai skrydžių pasiūlymai stebina neįtikėtinai žemomis kainomis! Pigios kelionės į Belgiją suteiks progą lankyti šią šalį nors ir kas savaitę! Skamba šauniai, tad jau dabar pradėkite planuoti nuotaikingas atostogas. Tik kyla klausimas: ką verta žinoti prieš išvykstant į Belgiją? Nerimauti nereikia, nes šalis yra labai liberali ir šiuolaikiška. Čia jūsų laukia daugybė pramogų ir įdomybių. Tik atsiminkite keletą naudingų patarimų:

  • Jūsų lagamine turėtų atsirasti skėtis ir lietpaltis. Nesvarbu, keliaujate žiemą ar vasarą – lietus Belgijoje dažnas svečias.

  • Nors šalyje beveik visi kalba prancūziškai ir olandiškai, puikiai išsiversite ir su anglų kalba, kuria kalba tiek jauni, tiek vyresni žmonės.

  • Belgai didžiuojasi savo alumi ir beveik kiekviena provincija ir regionas turi bent kelias šio gėrimo rūšis. Tik nesistenkite visų išragauti vienu metu, nes daugelis iš jų yra ganėtinai stiprios.

  • Belgijoje yra legalu gerti alkoholinius gėrimus viešose vietose. Tačiau nepiktnaudžiaukite tuo, nes policija greitai sureaguos.

  • Jei abejojate, ar vertėtų aptarnaujantiems žmonėms palikti arbatpinigių, nesijaudinkite, nes jie yra įskaičiuojami į sąskaitą.

  • Stenkitės įsigyti visas reikiamas prekes iki sekmadienio, nes sekmadieniais daugelis parduotuvių nedirba.

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos