Atostogos Belgijoje

Kosmopolitiškas gyvenimo būdas, tolerancija, laisvė, kultūra, menas ir puikiai išvystyta ekonomika – tuo gali pasimėgauti Belgijos gyventojai. Tačiau ir jūs galite pasidžiaugti viskuo, ką geriausio turi pasiūlyti Belgija! Pigios kelionės į Belgiją yra tiesiog ideali idėja atostogoms. Nuostabi gamta, pasakiško grožio miestai, unikali kultūra ir tradicijos, daugybė pramogų, linksmybių ir vakarėlių – tai tik maža dalis to, ką jums pasiūlys atostogos Belgijoje! Taigi, jei norite paragauti skaniausio pasaulyje alaus ir gardžiausių pasaulyje vaflių – keliaukite į Belgiją! Atostogos Belgijoje tikrai patiks kiekvienam keliautojui – ši išskirtinė šalis privers jus iš naujo įsimylėti gyvenimą!

Atostogos Belgijoje

Jei norite atostogas praleisti Belgijoje – tikrai nenusivilsite. Kelionės į Belgiją patiks visiems, visai nesvarbu kokio jūs amžiaus ir kokie yra jūsų atostogų poreikiai.

Populiariausias atostogų Belgijoje pasirinkimas – atostogos Briuselyje. Briuselis yra modernus, tačiau jaukus ir bohemiškas miestas. Briuselio gatvės pasakiško grožio – mieste vyrauja Art Noveau architektūra, kuri sumišusi su moderniu minimalizmu sukuria nepakartojamą miesto įvaizdį.

Dauguma lankomų vietų Belgijoje yra įsikūrusios Belgijos sostinėje – Briuselyje. Šiame mieste galėsite ne tik paragauti skaniausio pasaulio alaus ir šokolado, bet nuvykti į Šokolado ir Kakavos muziejų bei daugybę alaus daryklų! Be to, turėsite galimybę susipažinti su Briuselio kultūra – daugybė muziejų Briuselyje padės jums iš arti susipažinti su Belgijos tradicijomis!

Skrydžiai į Belgiją yra labai dažni ir vykdomi į visus Belgijos oro uostus. Taigi, nesvarbu kur nuspręsite leisti savo atostogas Belgijoje – nesunkiai pasieksite bet kurį Belgijos miestą. Skrydžiai į Belgiją yra trumpi, patogūs ir svarbiausia – pigūs. Jei norite užtikrinti, kad lėktuvų bilietai į Belgiją būtų pigiausi, kokie tik gali būti – atostogas pradėkite planuoti iš anksto. Taip sutaupysite nemažai pinigų!

Jūsų komfortą atostogų Belgijoje metu užtikrins vienas iš daugelio viešbučių. Viešbučiai Belgijoje yra labai įvairūs, taigi nesvarbu, koks yra jūsų kelionės į Belgiją biudžetas – tikrai rasite sau tinkamą nakvynės variantą. Jei jūsų kelionės biudžetas nėra didelis, pasidomėkite kokie yra pigūs viešbučiai Belgijos mieste, į kurį keliaujate.

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos