Gyvenimas Belgijoje

Belgija yra viena ekonomiškai stipriausių, turtingiausių, įtakingiausių ir liberaliausių Europos Sąjungos valstybių. Pasakiško grožio šalis kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Visai ne keista! Autentiškos aludarystės tradicijos, išpuoselėta gastronomija, šimtai lankytinų objektų, unikali kultūra, nesibaigiančios linksmybės ir kvapią gniaužianti gamta – tai tik dalis to, ką rasite keliaudami po Belgiją. Ne vienas susiviliojo net ik kelionėmis, bet ir gyvenimu Belgijoje. Pragyvenimo lygis Belgijoje yra vienas geriausių visoje Europos Sąjungoje, taigi visai ne keista tai, kad į Belgiją nuolat emigruoja daugybė žmonių iš visos Europos.

Darbo sąlygos Belgijoje yra itin geros. Darbo rinka Belgijoje labai plati, o atlyginimas už darbą Belgijoje yra vienas didžiausių Europos Sąjungoje. Belgijoje darbą nesunku rasti bet kam – visai nesvarbu ar esate su aukštuoju išsilavinimu ar be jo. Belgijoje gausu nekvalifikuoto darbo, kuris itin tiks tiems, kurie neturi įgiję specialybės. Padavėjų, barmenų, pardavėjų darbai labai tinka jaunimui. Be to, Belgijoje nemažai darbo fabrikuose ir kitose vietose, kur reikalingas fizinis darbas.

Specialistai lengvai ras darbą Belgijoje, kadangi šioje šalyje nuolat kuriasi nauji verslai, plečiasi seni, įsikuria naujos įmonės, kurioms reikalingi įvairūs specialistų. Darbo paieškas Belgijoje labai palengvins olandų, vokiečių arba prancūzų kalbos. Šios kalbos yra valstybinės Belgijos kalbos.

Nesvarbu kurioje Belgijos dalyje nuspręsite gyventi. Visi Belgijos miestai yra pasakiškai gražūs, o belgai yra labai liberalūs, draugiški ir geraširdžiai žmonės. Jūsų gyvenimas Belgijoje bus toks, kokio norėsite. Trokštantys audringų pramogų, galės pasinerti į audringą Belgijos naktinį gyvenimą. Tie, kurie nori ramaus gyvenimo, galės leisti laisvalaikį pažindami Belgijos kultūrą.

Belgijoje labai geros sąlygos gyventi jaunoms šeimoms. Jaunos šeimos Belgijoje gauna daugybę socialinių garantijų, taigi niekada nereikės jaudintis dėl taupymo ar menko pragyvenimo lygio! Belgija yra viena tvirčiausių Europos valstybių, taigi kiekvienas Belgijos gyventojas turi tvirtą pagrindą po kojomis ir nesijaudina dėl nesėkmių – valstybė užtikrina, kad Belgijos gyventojai gautų viską, ko reikia geram gyvenimui. Gyvenimas Belgijoje tikrai ne veltui suviliojo daugybę išeivių iš Lietuvos ir visos Europos!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos