Kelionės po Belgiją

Kelionės po Belgiją dar niekada nebuvo tokios populiarios! Tūkstančiai turistų kasdien plūsta į Belgijos miestus, norėdami iš arčiau susipažinti su unikalia šalies kultūra ir tradicijomis. Belgija turistus vilioja ne vien saldžiais vafliais ir autentiškomis aludarystės tradicijomis: Belgijos miestai yra vieni gražiausių Europoje, šalies kultūra ir istorija žavi keliautojus, o lankytini objektai neleidžia nuobodžiauti atostogų metu. Belgija nėra labai didelė, tačiau Belgijos regionai – ypatingi ir savaip unikalūs. Jei nutarsite keliauti po Belgiją, liksite sužavėti šalies grožio ir autentiškumo.

Belgijos regionai

Belgiją galima skirstyti į tris skirtingas bendruomenes – vokiškąją, prancūziškąją ir olandišką. Šios bendruomenės yra suskirstytos pagal regionuose vartojamą kalbą. Belgija yra skirstoma net į tris regionus, kurie skiriasi ne vien kalbomis, bet ir tradicijomis bei kultūra.

Norėdami pažinti visus Belgijos regionus ir suorganizuoti tobulą kelionę po Belgiją, iš anksto turite pasirūpinti keletu kelionės detalių. Visų pirma, pasirūpinkite lėktuvų bilietais. Pigiausi lėktuvų bilietai į Belgiją būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Skrydžiai į Belgiją yra labai dažni, taigi nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio datą, laiką ir kainą.

Taip pat, jei planuojate kelionę po visą Belgiją, turite suplanuoti, kokiu būdu keliausite šalyje. Keliauti po Belgiją galite savu arba išnuomotu automobiliu, autobusais bei traukiniais. Tikriausiai pats populiariausias būdas keliauti po Belgiją yra traukiniais! Keliaudami traukiniais nesunkiai sutaupysite – egzistuoja įvairių nuolaidų daugkartiniams traukinių bilietams Europoje.

Nepamirškite suplanuoti vietų, kurias norėsite aplankyti kelionės po Belgiją metu. Į kokius miestus vyksite? Kokius lankytinus objektus norėsite pamatyti? Prieš išvykdami į Belgiją turite sau atsakyti į visus šiuos klausimus, o kelionės planą suderinti su savo kompanionais – taip išvengsite daugybės nesklandumų.

Kai būsite suplanavę visas savo kelionės stoteles, būtinai rezervuokite viešbučius! Nakvynė Belgijoje nėra brangi, tačiau viešbučių kainos priklauso nuo miesto, kuriame viešėsite. Viešbučiai Belgijos miestuose yra brangesni, nei provincijoje, tačiau nesvarbu kur būsite – tikrai rasite sau tinkamą nakvynės variantą ir neviršysite savo biudžeto. Tiesiog svarbu savo nakvynės vietas rezervuoti iš anksto!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos