Savaitgalis Belgijoje

Pigios kelionės į Belgiją yra labai populiarios! Ši valstybė vilioja turistus ne vien tik skaniu alumi ir vafliais! Belgija garsėja unikalia kultūra, liberaliu gyvenimo būdu, daugybe lankytinų vietų, niekada nesibaigiančiomis linksmybėmis, pasakiško grožio miestais ir draugiškais vietiniais gyventojais. Jei negalite planuoti ilgų atostogų, tačiau vis tiek norite aplankyti Belgiją – savaitgalis Belgijoje yra labai gera idėja puikiai kelionei! Suplanuoti savaitgalį Belgijoje yra paprasta ir nebrangu, taigi jei norite pabėgti nuo rutinos ir leistis į daugybę nuotykių Belgijoje – pats laikas pradėti organizuoti puikiausią gyvenimo savaitgalį!

Savaitgalis Belgiją

Lėktuvų bilietai į Belgiją nėra brangūs, taigi savaitgalis Belgijoje jums nekainuos daug. Jei norite suplanuoti pigią kelionę į Belgiją, lėktuvų bilietus į Belgiją pirkite iki skrydžio likus bent pusei metų! Pigiausi lėktuvų bilietai į Belgiją būna tuomet, kai juos perkate iš anksto. Tačiau, pigūs paskutinės minutės skrydžiai gali būti kelias į spontanišką savaitgalį Belgijoje! Tiesiog stebėkite oro linijų bendrovių tinklalapius ir tikrai išsirinksite sau tinkamą kelionės variantą.

Nusipirkę lėktuvų bilietus, būtinai pasirūpinkite nakvyne! Kai žinosite, į kurį Belgijos miestą keliausite, būtinai rezervuokite viešbučio kambarius. Savaitgalis Belgijoje nekainuos daug, jei savo nakvynės vietą rezervuosite iš anksto.

Idealiausias savaitgalio Belgijoje sprendimas – kelionė į Briuselį. Atvykę į Briuselį tikrai turėsite ką nuveikti – šiame mieste yra daugiau nei šimtas muziejų. Smaližiai galės aplankyti šokolado ir kakavos muziejų, o istorijos mėgėjai galės leistis į turus po daugybę istorinių Briuselio muziejų. Bohemiškas, bet modernus Briuselio miestas – svajonių kelionės tikslas. Mieste daugybė žavių kavinių, barų, restoranų ir naktinių klubų. Nepraleiskite progos ir paragaukite Belgiškų vaflių bei bulvyčių – kur geriau tai padaryti, jeigu ne Briuselyje?

Kad ir kokį miestą pasirinksite savo kelionei į Belgiją – tikrai nenusivilsite. Savaitgalis Belgijoje garantuotai bus pilnas vien gerų įspūdžių ir nepamirštamų nuotykių. Populiariausias kelionės į Belgiją pasirinkimas yra savaitgalis Briuselyje, tačiau galite pasidomėti ir skrydžiais į kitus Belgijos miestus! Visi Belgijos miestai yra nuostabūs ir tikrai verti jūsų vizito!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos