Skrydžiai į Belgiją

Pigūs skrydžiai į Belgiją

Planuojant kelionę į žavingą Vakarų Europos šalį Belgiją, kyla daugybė klausimų... Juk nors valstybė maža, joje telpa šimtai intriguojančių pramogų ir įdomybių. Visko labai daug, tad nuo ko pradėti? Mes rekomenduojame išbandyti ir pamatyti kuo daugiau. Tam, kad, grįžę namo, galėtumėte girtis, kiek daug sužinojote apie Belgiją.

O tam siūlome kelis nuotaikingus būdus:

  • Belgiškas maistas – šalies maisto gamybos tradicijos yra labai plačios ir giliai įsišaknijusios istorijoje, svarbiausia yra paragauti lengvų kaip šilkas vaflių, skrudintų bulvyčių, saldaus šokolado ir skirtingų rūšių alaus. Tikėtina, kad šie gardėsiai jus lydės visą kelionę, tad ruoškitės išbandyti kuo daugiau skirtingų gamybos būdų ir skonių.

  • Belgiškas alus – reta išvyka į Belgiją apsieis be tikro belgiško alaus ragavimo. Kiekvienas regionas ir provincija turi net po kelias skirtingas alaus rūšis. Jomis labai didžiuojasi ir jas garsina ne tik pačioje Belgijoje, bet ir visame pasaulyje. Be to, šalyje veikia daugybė alaus daryklų, atvirų turistams, o viena iš įdomesnių vietų – Briugės alaus muziejus.

  • Belgijos pilys – kadangi čia randama daugiausiai pilių viename kvadratiniame kilometre, tikrai norėsite bent vieną iš jų aplankyti. Ši patirtis sužavės, nes daugelis statinių puikiai išsilaikę. Juose rengiamos intriguojančios ekskursijos, tam puiki vieta – Gravensteen pilis Gento mieste.

  • Belgijos muzikos festivaliai – šalis garsėja dėl festivalių gausos. Jie vyksta visus metus, o vasarą kiekvieną savaitgalį atrasite bent vieną šaunų renginį.

Drąsiai galime sakyti, kad čia tikrai nebus nuobodu, o kelionę dar labiau pagerins pigūs skrydžių į Belgiją pasiūlymai! Tikrai taip, lėktuvų bilietai Lietuva–Belgija stebina žemomis kainomis, o maršrutas vykdomas net kelis kartus per savaitę.

Paskutinė minutė į Belgiją

Belgija – istorijos ir šimtamečio paveldo šalis, kurioje gimė ir vystėsi Flandrijos, Valonijos ir karališka Briuselio kultūros. Dažniausiai apie Belgiją girdime tik iš politinės pusės, nes čia veikia Europos Sąjungos Parlamentas. Bet šalis daug daugiau negu tik ES centras. Joje stovi šimtai įspūdingų vietų: Atomium, Gravensteen, Briugės varpinė, Šv. Bavo katedra, Mini Europa. Jus tikrai sudomins išskirtiniai muziejai: Belgijos karališkieji dailės muziejai, René Magritte muziejus, šokolado, alaus ir dar daugelis kitų neįtikėtinai įdomių muziejų. Po tokios intensyvios ekskursijos galėsite prisėsti jaukiame bare ir paragauti gardaus belgiško alaus. Tikėtina, kad norėsite išbandyti kuo daugiau šio gėrimo rūšių, ypač jei laiką leisite pačių belgų kompanijoje. Jie labai didžiuojasi giliomis aludarystės tradicijomis. O kad per atostogas galėtumėte laisvai mėgautis visomis linksmybėmis, sutaupykite pirkdami pigius lėktuvų bilietus į Belgiją. Klausiate, kaip? Žinoma, pigūs skrydžiai į Belgiją būna kiek anksčiau negu planuojamas išvykimas. Geriausia, kad būtų likusi bent pusė metų, bet didžiausios nuolaidos pasitaiko tada, kai pateikiami paskutinės minutės pasiūlymai! Skamba intriguojančiai? Tada sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir ieškokite neįtikėtinai pigių paskutinės minutės į Belgiją kelionių!

Tiesioginiai skrydžiai į Belgiją

Europa – gana nedidelis kontinentas, tačiau jame yra neįtikėtina kultūrų, tradicijų, kalbų, tikėjimų, valgių įvairovė. Norėdami visa tai pažinti turite aplankyti kuo daugiau Europos valstybių. O nuo ko geriau pradėti, jei ne nuo Europos Sąjungos sostinės Belgijos! Tai yra puiki vieta nuotaikingoms atostogoms. Sužinosite labai daug naujų įdomybių, kurių net nesitikėjote čia rasti... Tai yra įvairi šalis. Tikėtina, jog daug ko nesate girdėję. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad čia yra net 11 oficialių UNESCO Pasaulio paveldo paminklų? O kad skrudintos bulvytės kilo būtent iš Belgijos? Skamba įdomiai? Tai yra tik labai maža dalis to, ką sužinosite patys apsilankę šiame įdomybių krašte! O tai yra taip paprasta, kai oro linijos siūlo patogius tiesioginius skrydžius iš Lietuvos į šalies sostinę Briuselį. Galite vykti dviem kryptimis: Vilnius–Briuselio tarptautinis oro uostas bei Vilnius–Šarlerua oro uostas. Abu maršrutai vykdomi net kelis kartus per savaitę, o kelionė netrunka nė trijų valandų. O kad atostogos Belgijoje būtų dar šaunesnės, sutaupykite pirkdami pigius lėktuvų bilietus! Tai padaryti yra labai paprasta. Tiesiog sekite kelionių naujienas ir gaudykite paskutinės minutės pasiūlymus į Belgiją. Jei spontaniška išvyka ne jums, tada ieškokite skrydžių bilietų tada, kai bus likęs kiek ilgesnis laikas iki planuojamų atostogų!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos