Belgijos oro uostai

Belgija yra viena nuostabiausių Europos valstybių! Istorinė, tačiau moderni ir naujovių kupina šalis, kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų. Belgija yra pasaulio alaus sostinė, gurmaniško maisto šalis, apsilankę bet kuriame Belgijos mieste, turėsite galimybę iš arti susipažinti su unikalia šalies kultūra ir istorija. Belgijos grožis priverčia įsimylėti net ir visko mačiusius keliautojus! Atostogos Belgijoje yra viena idealiausių kelionės idėjų tiems, kurie nori pažinti Europos šalis ir miestus. Skrydžiai į Belgiją yra vykdomi kasdien, kadangi keliaujančių į Belgiją srautas yra milžiniškas. Belgijos oro uostai – vieni didžiausių visoje Europoje. Skrydžiai iš Belgijos vykdomi į daugybę tolimų pasaulio šalių, taigi apsvarstykite galimybę keliauti iš Belgijos.

Belgijos oro uostai

Belgija yra viena svarbiausių Europos šalių. Į Belgijos miestus kasmet keliauja šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Kadangi Briuselyje, Belgijos sostinėje, yra įsikūręs Europos Parlamentas, į Belgiją nuolat skrenda daugybė politikų ir Europos Sąjungos šalių atstovų.

Belgijoje yra net keletas oro uostų, kurie aptarnauja tūkstančius keliautojų kiekvieną dieną. Kaip ir visa Belgijos šalis, Belgijos oro uostai yra modernūs, tvarkingi ir saugūs. Didžiausias Belgijos oro uostas yra tarptautinis Briuselio oro uostas Zavantem. Šis oro uostas aptarnauja daugiausiai keliautojų Belgijoje ir vykdo skrydžius į šimtus oro uostų visame pasaulyje.

Dar vienas Belgijos oro uostas – Šarlerua. Šis oro uostas nuo Briuselio nutolęs per 50 kilometrų, taigi Briuselio centrą pasieksite labai lengvai.

Kiti Belgijos oro uostai, tokie kaip Briugės oro uostas ir Gento oro uostas yra ne tokie populiarūs, kadangi yra įsikūrę gerokai toliau nuo Briuselio. Tačiau, visos pigios oro linijų bendrovės vyko tiesioginius skrydžius į šiuos Belgijos oro uostus.

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos