Skrydžiai per Belgiją

Belgija yra tikras Europos kultūros centras! Kelionės į Belgiją dabar yra kaip niekada populiarios – šią šalį kasmet aplanko šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Belgija gali pasigirti ne vien tik ypatingomis aludarystės tradicijomis: Belgijos miestai yra, be abejonės, vieni gražiausių visame pasaulyje, o šios šalies kultūra ir tradicijos lengvai sužavės kiekvieną. Belgija yra labai ekonomiškai stipri – visi ekonominiai Belgijos sektoriai yra puikiai išvystyti. Tarptautinis susiekimas su šalimi yra labai geras, taigi visai ne keista, kad skrydžiai iš Belgijos yra vykdomi į šimtus oro uostų visame pasaulyje.

Skrydžiai per Belgiją

Visi puikiai žino, kad Lietuvos oro uostai, deja, nevykdo tiesioginių skrydžių į daugelį tolimų pasaulio šalių. Tačiau, jei trokštate skristi į Aziją, Jungtines Amerikos Valstijas, Kanadą ir kitas pasaulio valstybes, jums tikrai teks skristi su persėdimu, o kartais – net keliais. Oro linijų bendrovės nevykto tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į kitus žemynus.

Jei nutarsite keliauti į kitus žemynus, labai didelė tikimybė, kad tarpinio skrydžio lauksite viename iš Belgijos oro uostų, greičiausiai – tarptautiniame Briuselio oro uoste. Briuselio oro uostas bendradarbiauja su daugybe oro linijų ir vykdo tarptautinius skrydžius, kurie keleivius gabena į šimtus oro uostų visame pasaulyje.

Populiariausi skrydžiai per Belgiją

  • Skrydžiai per Belgiją į JAV
  • Skrydžiai per Belgiją į Kanadą
  • Skrydžiai per Belgiją į Aziją

Jei tarpinio skrydžio teks laukti viename iš Belgijos oro uostų – nesijaudinkite. Visi Belgijos oro uostai yra labai modernūs, įrengti keliautojų patogumui. Belgijos oro uostuose yra daugybė kavinių ir parduotuvių, taigi laukdami skrydžio tikrai nenuobodžiausite. Oro uostų saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai, taigi jums nereikės jaudintis dėl savo gerovės!

Skrydžiai į Belgiją

Skrydžiai iš Belgijos